WizjonerkaZyciaDiona.pl

Tarot, horoskopy, wróżby.


Uzdrawianie praniczne

Uzdrowiciel praniczny ( czyli działający poprzez energię życia) działa na Państwa ciele ( matrycy) nie dotykając ciała fizycznego. Metoda uzdrawiania pranicznego opracowana przez Mistrza Choa Kok Sui. Posiadam dość duże doświadczenie i oczywiście jako uzdrowiciel posiadam odpowiednią wiedzę i szkolenie poparte certyfikatami .

Wykonując zabieg uzdrowiciel jest „przekaźnikiem” Energii Życia do uzdrawianego.


JAK PRZEBIEGA UZDRAWIANIE

W pierwszej kolejności poszukiwanie przyczyny dysfunkcji lub dolegliwości. Stoimy, siedzimy lub leżymy w ubraniu, bez urządzeń elektronicznych. Diagnozowanie odbywa się przy pomocy uwrażliwionej czakry dłoni. Sprawdzeniu podlega pole energetyczne oraz wszystkie czakry, które dają nam informację o pracy danych narządów i gruczołów. Uzdrowiciel wybiera odpowiednia technikę uzdrawiania. Do najczęściej stosowanych należą:

  • • stosowanie kolorowych pran,
  • • uzdrawianie kryształami,
  • • uzdrawianie merydiany,
  • • pomoc w uzdrawianiu ciężkich przypadków chorobowych poprzez uzdrawianie psychoterapii,


Zabiegi odbywają się poprzez konsultację i wizytę w gabinecie ale również prowadzone są na odległość.


Uzdrawianie na odległość – jak wygląda sesja z uzdrowicielem?

W pierwszym kroku należy umówić się z uzdrowicielem na wirtualną lub telefoniczną rozmowę i ustalić konkretny dzień oraz godzinę. Podczas sesji osoba uzdrawiana leży, w przestrzeni komfortowej, pozbawionej hałasu, muzyki oraz kadzideł. Ważne jest, aby osoba poddająca się zabiegowi była otwarta na odbieranie energii od uzdrowiciela. Bardzo często zdarza się, że podczas uzdrawiania na odległość pacjenci mają wizje albo zasypiają. Kwestia odczuć to kwestia indywidualna. Niektórzy mogą odczuwać delikatne ukłucia w chorych miejscach, inni odczuwają ciepło, zimno, falowanie, mrowienie czy poczucie unoszenia. Zależy to od wrażliwości danej osoby i stopnia otwartości na uzdrawiające procesy. Brak odczuć nie oznacza jednak braku skuteczności samego uzdrawiania.

Po zabiegu osoba uzdrawiana odczuwa równowagę wewnętrzną oraz spokój. Poprawia się jej sensytywność, może też wzrosnąć zapotrzebowanie na ilość snu i odpoczynku. Uzdrawianie nie kończy się jednak w momencie zakończenia rozmowy. Energia pracuje w ciele przez około 7-9 dni, podczas których mogą pojawić się różne uczucia, którym warto się przyglądać i obserwować. Czasami zdarza się, że kilka dni po zabiegu pojawiają się nawet symptomy grypopodobne, sygnalizujące powracanie organizmu do równowagi.

Tel. Premium

Telefon premium dla uzdrawiania pranicznego:
708 708 875
koszt połączenia z Doradcą 4,92 brutto PLN/min.

Tel. przedpłacony

Telefon przedpłacony dla uzdrawiania pranicznego:
22 269 22 85
koszt połączenia z Doradcą 4,17 brutto PLN/min.