WizjonerkaZyciaDiona.pl

Tarot, horoskopy, wróżby.


WARSZTATY

Warsztaty & Doskonalenie

Od wielu lat z powodzeniem szkolę adeptów sztuki Wsparcia Duchowego. Jeżeli czujesz, że drzemie w Tobie potencjał, którego nie potrafisz w żaden racjonalny sposób zakwalifikować. Widzisz i czujesz więcej a Twoja intuicja odbiera informacje, których racjonalny umysł nie jest w stanie wytłumaczyć. Rozwijaj w sobie drogę ku wiedzy i rozszerzaj umiejętności, by móc pomagać tym, którzy tego potrzebują.

Zapraszam na Warsztaty, które prowadzę osobiście.

Nowa Ja

To projekt skierowany wyłącznie dla kobiet. Uczę i wspieram uczestniczki w rozwoju osobistym, w osiąganiu upragnionych celów. Pokazuję jak:

  • realizować plany życiowe i zawodowe,
  • dotrzeć do własnego wnętrza i uzyskać upragniony spokój i harmonię,
  • stać się lepszą wersją samej siebie,
  • jak akceptować samą siebie, swoje słabości,
  • odkrywać swoje mocne strony, życiowe pasje, umiejętności i ukryte talenty.
Jeżeli brakuje Ci pewności siebie, czujesz, że zgubiłaś życiowy kierunek i najzwyczajniej nie wiesz co dalej, ten projekt jest wprost stworzony dla Ciebie. Warsztat Nowa Ja to przede wszystkim przemiana wewnętrzna ale również i metamorfoza zewnętrzna.

Warsztat kart Tarota

Podczas kursu usystematyzujesz wiedzę i poznasz znaczenie kart. Dowiesz się jak stawiać pierwsze kroki, czy wierzyć w przesądy o tej niezwykłej talii i jakie jest ich pochodzenie . Podpowiem Tobie jakie cechy charakteru wspomagają pracę z tarotem oraz wskażemy te, których należy się wystrzegać. Mile widziany każdy, kto chce wiedzieć więcej o kartach tarota, ceni przyjazną atmosferę i właśnie zdecydował się zacząć przygodę z tą niezwykła talią. I stopień Tarot – podstawy – duże i małe arkana, znaczenie poszczególnych kart II stopień Tarot- zaawansowany – wprowadzenie w techniki wróżbiarskie i rozkłady

Warsztat kart Lenormand

Kontakt

Akademia Future Dorota Miara

Adres do korespondencji:
UP Mysiadło
ul. Topolowa 2 skr.1
05-500 Mysiadło

NIP 5271740036